Předvolby mobilního operátora T-Mobile

Roku 2002 a 2003 došlo k přejmenování populárního mobilního operátora Paegas a na našem trhu začal figurovat T-Mobile. Má přes pět milionů zákazníků.

Ukaž předvolby

Chcete si koupit nový mobilní telefon, ale nemáte na něj dost peněz? Vložte si své volné finanční prostředky na spořící účet AXA Bank a ušetřete si na něj. A pokud ještě nemáte přesně vybráno, pak doporučujeme mobilní telefony Nokia. Z naspořených peněz vám něco málo určitě zbyde i na nový automobil. Respektive ojetý automobil. Ojeté vozy najdete například na www.mobile.de. Zajímá vás, jak bude v následujících dnech? Pak je potřeba dlouhodobá předpověď počasí. A pokud má být deštivo, nezoufejte. Můžete si zahrát velice populární online hru Ikariam. Online je i katalog odkazů, ve kterém najdete stránky, které nabízejí například měření rychlosti internetu.

 

Předvolby mobilního operátora O2

Mobilní operátor v ČR figuruje od roku 2006, kdy vznikl přejmenováním Českého Telecomu. O2 je druhým největším hráčem trhu s téměř pěti miliony zákazníky.

Ukaž předvolby

Kontaktní formulář

Veškeré Vaše náměty a připomínky nám můžete zaslat pomocí tohoto kontaktního formuláře. Administrátor se všemi náměty a připomínkami bude zabývat přibližně jednou týdně.

Váš e-mail:

Předmět zprávy:

Text zprávy:

Předvolby mobilního operátora Vodafone

Kamarádský mobilní operátor Oskar z České republiky "zmizel" roku 2006, kdy se přejmenoval na Vodafone. Dnes má již přes tři miliony zákazníků.

Ukaž předvolby

Provozovatel

Lukáš Ptáček

E-mail: info@internetus.cz